Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 30 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturanızla beraber göndermeniz gerekmektedir. Kargo ücreti müşterilerimize aittir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza aittir, masalsi.com 'un bankanıza müdahale hakkı yoktur.

İade Adresi: Ethemefendi Cad. Yalçınkaya Sit. C Blok Daire 11 Erenköy İstanbul 34738

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" ve sonrasında "Sipariş Takibi" sekmelerinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi info@masalsi.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz. Talebiniz dikkate alınarak hemen işleminize başlanacaktır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için, mailinizde iptal etme sebebinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

İade etme süresi kaç gündür?

www.masalsi.com dan yaptığınız her alış verişi memnun kalmadığınız süretle 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli sözleşme yönetmeliğine göre kanunen 7 gün olan bu süreyi Masalsı by Merve Başoğlu, siz müşterilerimize özel 30 güne çıkartmıştır.

Hangi ürünleri iade edemiyorum?
Kataloğumuzdaki tüm ürünleri iade etme hakkına sahipsiniz. İade şartlarına uygunluğunu öğrenmek için, "Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?" bölümünden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

İademi hangi adrese göndereceğim?

Ethemefendi Cad. Yalçınkaya Sit. C Blok Daire 11 Erenköy İstanbul 34738

İade kargo masraflarımı ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle masalsi.com 'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları müşterilerimize aittir.


İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza aittir, masalsi.com 'un bankanıza müdahale hakkı yoktur. Siparişinizde kullandığınız hediye çeki/çekleri iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte hediye çekindeki kalan kullanım süresi kadar süre, iptal işlemi sırasında yeniden başlayacaktır.

Elime ulaşan ürün için beden değişimi yapabilir miyim?
Tüm ürünlerimizde üyelerimiz beden değiştirme hakkına sahiptir. Kargoyla elimize ulaşan ürün, iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip, 5-10 iş günü içerisinde, talep ettiğiniz bedende takrardan sizlere ulaştırılacaktır.